O nas

Firma KOLMIO Kiełkowscy to firma rodzinna, założona w roku 1992. Już kilka lat wcześniej rozpoczęliśmy prace nad zastosowaniami elektroniki w medycynie niekonwencjonalnej. Ten temat wciąż stanowi główny nurt naszej pracy.

Podstawą naszej działalności jest produkcja elektronicznych aparatów medycznych, stosowanych w medycynie naturalnej. Duży nacisk kładziemy na atestowanie wyrobów - wszystkie nasze urządzenia są natychmiast po wdrożeniu kierowane do procedur certyfikujących pod nadzorem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Wszystkie nasze aparaty spełniają surowe wymagania Dyrektywy medycznej Unii Europejskiej oraz Ustawy o wyrobach medycznych.

Od początku naszą działalność opieramy na szerokich kontaktach z odbiorcami produkowanych przez nas urządzeń, co pozwoliło na szybką modernizację, udoskonalanie i rozszerzanie asortymentu. Naszym celem jest tworzenie i dostarczenie profesjonalistom i laikom doskonałych przyrządów, pozwalających na stosowanie wiedzy z dziedziny medycyny naturalnej.


  Pytania i komentarze odnośnie naszych stron prosimy kierować do michal@kolmio.com.pl
(c) Copyright 1998-2013 KOLMIO KiełkowscyData weryfikacji treści: 27-04-2017
Data ostatniej modyfikacji: 21-12-2015